Kontakt

BALTIC MASTER OÜ on paljude tuntud maailmatasemel tootjate esindaja, kes alustas tegevust 1993. aastal. BALTIC MASTER suudab pakkuda oma klientidele kõiki teenuseid ühest allikast: alates projektist kuni seadmete tarnimise, paigaldamise ja hoolduse. Olles tegevusvaldkonnas edukas, oleme otsustanud siseneda Interneti-ruumi ja pakkuda oma klientidele võimalust osta kiiremini ja mugavamalt meie esindatud tarnijate toodang. See idee viis E-Gastro veebipoe loomiseni 2018. aastal, mis alustas oma tegevust 2019. aasta jaanuaris.

Meie peamine ülesanne on aidata teil valida pagaritoodete või kondiitritööstuste jaoks kõige optimaalsemad tööriistad, mis sobivad kõige paremini teie ettevõtte vajadustega ja võimaldavad teil toime tulla keerulistes konkurentsitihedas ettevõtluskeskkonnas. Tööstus- ja tehnoloogiaalaseid konsultatsioone saab vaadata siit.

Meil on tugev tehniline baas ja toodame mööblit, kärusid, kraanikausid, riiulid, aluseid, pliite, lisaseadmeid ja paljusid muid kliendi vajaduste rahuldamiseks vajalikke seadmeid ja tööriistu. Oleme omandanud tohutu kogemuse kütte – jahutus-, jahutus- ja kliimaseadmetega kauplemise valdkonnas. Võime kiidelda paindliku varustuse järelteeninduse ja garantiijärgse teeninduse üle. Meil on tohutu tehnilise dokumentatsiooniga andmebaas. Meie klientide seas on palju supermarketeid, toiduainetööstust, lao-, toitlustus- ja muid ettevõtteid.