LHV järelmaksu info ja tingimused

LHV järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus SIIN või meie kaupluses ja teeme Sulle kohe pakkumise.

· Vastus taotlusele mõne minutiga.

· Sissemakse alates 0 eurost.

· Intress on alates 15,9% ja see arvutatakse laenujäägilt.

· Tasuta ennetähtaegne tagastamine.

Järelmaksu tingimused

· Otsus järelmaksu anda kehtib 90 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid.

· Lepingutasu alates 9,90 eurost.

· Lepingu pikkus kuni 3-48 kuud.

Meie veebipoes on järelmaksuga tasumine väga lihtne. Lisa soovitud tooted ostukorvi ja vali makseviisiks LHV järelmaks. Kui Sa pole juba enne taotlust esitanud, saad seda teha pärast makseviisi valimist. Kui Sul aga on juba taotlus tehtud ja järelmaksu limiit olemas, saad koheselt valida järelmaksulepingu andmed ja allkirjastada lepingu digitaalselt (Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil). Seejärel ongi ost sooritatud.

Lisateave

Lhv.ee/jarelmaks

6802 700

__________________________________________________________________________________

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/järelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,90% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.